TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Gdzie naprawię komputer we Wschowie? U szwagra taniej, ale u nas bezpieczniej

Poniedziałek, 03 kwietnia 2017 o 14:58, aktualizacja Poniedziałek, 03 kwietnia 2017 o 14:57, autor: 0
Gdzie naprawię komputer we Wschowie? U szwagra taniej, ale u nas bezpieczniej

Twój komputer stał się naprawdę osobisty. Jesteś od niego zależny w wielu sytuacjach. Kiedy odmówi posłuszeństwa podczas pracy, przysparza niemałych kłopotów i wywołuje emocje. Obsługuję infolinię naszej firmy od ponad 20 lat i spotkałem się wielokrotnie z taką sytuacją. Jakie usterki sprzętu i oprogramowania przyprawiają naszych Klientów o zawrót głowy?


 

Najczęściej występujące problemy i pytania można streścić w kilku zdaniach:

Mój komputer zrobił się wolniejszy, albo ja jestem dla niego za szybki. Czy mam wirusy? Laptop jest gorący i w końcu się wyłącza. Czy da się go naprawić dzisiaj? Czy trzeba go rozkręcić, żeby wyczyścić wentylatory? Leżał sobie spokojnie na stole i upadł. Popękał, a na ekranie widać wielką plamę. Czy wymienicie mi obudowę i matrycę?


Skoro masz tego typu problemy, przeczytaj artykuł do końca. Jeśli nie - nie rezygnuj z lektury, bo nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć..

Mam dobrą wiadomość. W większości przypadków nasz serwis w ciągu 24 godzin poradzi sobie z awarią. Jeśli naprawa się przedłuży, otrzymasz sprzęt zastępczy, bo rozumiemy, jak ważna jest twoja praca.


Przywiązujemy szczególną uwagę do bezpieczeństwa Twoich danych. Zanim zaczniemy naprawiać oprogramowanie z pewnością wykonamy kopię zapasową twoich plików, o ile wyrazisz na to zgodę. Obudowa laptopa nie zostanie zarysowana, bo zabezpieczymy ją folią przed przystąpieniem do pracy. Sprawdzimy stan zasilacza, baterii, dysku twardego, pamięci i ostrość matrycy. Podzespoły się zużywają i czasami wystarczy wymienić jeden z nich, aby nie narażać Klienta na dodatkowe koszty napraw w przyszłości.

Jeśli uznamy, że komputer wymaga szczególnej troski, pozostawimy go dłużej na testach. Po naprawie otrzymasz od nas informacje oraz sugestie dotyczące ewentualnej rozbudowy lub ogólnej kondycji podzespołów. To standardowa procedura serwisowa.

Jeśli potrzeba, możemy zutylizować twoją elektronikę i porozmawiać o potrzebach i oczekiwaniach. Z nami dokonasz dobrego wyboru, przy zakupie nowego komputera.

Jesteśmy lokalną firmą. Zależy nam na doskonałym kontakcie z naszymi Klientami. Naprawiony sprzęt, jeżeli tylko zechcesz, odwieziemy i podłączymy do sieci. Skonfigurujemy drukarki. Wspólnie sprawdzimy czy wszystkie usterki zostały wyeliminowane. Wiemy, że zadowolony Klient poleci nasze usługi innym.


Na końcu powinienem napisać o kosztach. Oczywiście nie są najniższe, bo jakość i zaangażowanie kosztuje. Zawsze oddanie komputera szwagrowi będzie tańsze. Mamy jednak jedną zasadę, która podoba się naszym Klientom. Nigdy nie zaskoczymy cię wysokością rachunku. Diagnoza wstępna kosztuje maksymalnie 30 zł. Podczas naprawy systematycznie otrzymujesz informację o kosztach i jesteś proszony o ich akceptację. A może chciałbyś razem z serwisantem uczestniczyć w procesie naprawy? To też możliwe. Nie mamy nic do ukrycia i będzie nam miło podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Po to jesteśmy, bo warto dzielić się doświadczeniem.


REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl