Uczniowie I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie zakończyli w piątek, 26 czerwca, rok szkolny 2025/2026 na dziedzińcu szkoły. Odebrali świadectwa promocyjne, a trzecioklasiści szkoły branżowej – świadectwa ukończenia nauki. Dwie uczennice otrzymały stypendia od radnej sejmiku województwa lubuskiego.