Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety rozważa wypowiedzenie umowy na prowadzenie Domu Pomocy Społecznej we Wschowie. Powodem ma być spadająca liczba powołań zakonnych. Władze powiatu wschowskiego już analizują, jak przejąć rozwiązać ten problem – budynek i pracownicy są bowiem własnością zgromadzenia.