TworzymyGłos Regionu

Gabriel Działakowski srebrnym medalistą Mistrzostw Polski LZS! [ZDJĘCIA]

Środa, 09 czerwca 2021 o 19:31, aktualizacja Środa, 09 czerwca 2021 o 20:00, autor: 1
Gabriel Działakowski srebrnym medalistą Mistrzostw Polski LZS! [ZDJĘCIA]

W pierwszy weekend czerwca w Słubicach odbywały się Mistrzostwa Polski LZS, w których udział brali reprezentaci LLKS Osowa Sień.

Gabriel Dziełakowski zdobył srebrny medal w skoku w dal (6,83 m). To kolejny wielki sukces podopiecznego trenera Andrzeja Orłowskiego. Gabriel w lutym skoczył 6,8m, co dało mu srebrny medal Mistrzostw Polski [CZYTAJ WIĘCEJ]. Wcześniej wygrał rywalizację w kategorii U-20 na Ogólnopolskich Zawodach LA w Toruniu.

Klub z Osowej Sieni w skoku wzwyż reprezentował Adrian Piasecki, który podczas zawodów doznał kontuzji. Nie przeszkodziło mu to jednak wyrównać swój rekord życiowy i zająć 9 miejsce.

Gratulację dla młodych za walkę mimo trudności $ i organizacyjnych. Dziękuję Piotrowi Dziełakowskiemu za wyjazd z chłopakami i opiekę -  podsumował pan Andrzej Orłowski trener LLKS Osowa Sień.

Dołączamy się do gratulacji, życzymy zdrowia i dalszych sukcesów!

Źródło/foto: Andrzej Orłowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Kibic
10.06.2021 09:08

Brawo !!! Kolejnych sukcesów!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl