TworzymyGłos Regionu

reklama

Fundacja KGHM Polska Miedź wsparła finansowo KP PSP we Wschowie.

70 tys. zł na nowy samochód (VIDEO)

Piątek, 03 czerwca 2022 o 14:16, aktualizacja Piątek, 03 czerwca 2022 o 14:37, autor: 2
Fundacja KGHM Polska Miedź wsparła finansowo KP PSP we Wschowie.

Komenda Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie otrzymała darowiznę od Fundacji KGHM Polska Miedź w kwocie 70 tys. zł. Pieniądze przeznaczone zostaną na zakup samochodu specjalnego z napędem terenowym.

Promesę na ręce Komendanta PSP we Wschowie Krzysztofa Piaseckiego i Starosty Wschowskiego Andrzeja Bielawskiego wręczył Wiceprezes Zarządu Fundacji KGHM Polska Miedź Paweł Ernest.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~KARTONIK+
04.06.2022 05:51

Ten kartonik to ta promesa ????. Czyli od siedmiu lat to jest ta nowa euro waluta, która jak widać pasuje jak ulał do takich ustawek ?.

avatar
~narodowy program+
06.06.2022 07:54

Jak widać na załączonym obrazku Państwo pis lansuje od siedmiu lat Narodowy Program Fundowania prezentów przez Spółki Skarbu Państwa, jakim jest KGHM PREZENTY dla Państwowych JEDNOSTEK ( w tym przypadku Straży Państwowej) - jednostek, które są utrzymywane z pieniędzy Nas Wszystkich - Podatników !!!!!!. Ostatnio taki prezent ta Państwowa Jednostka otrzymała od naszej Lokalnej Spółki Skarbu Państwa HZZ zarządzanej przez lokalnego przedstawiciela pisu !!!!. Idąc dalej tokiem myślenia Konwencji pisu ; - Narodowe Prezenty przez Spółki Skarbu Państwa - czyli nas wszystkich dla Jednostek Państwowych, a NARODOWY PLAN ZBIERANIA CHRUSTU dla BIEDAPOLAKÓW !!!!!!. Super Narodowe Plany w wykonaniu tej formacji !!!!!. Pytanie; - idą żniwa, czy ten Narodowy Plan przewidział zabezpieczenie sznurka dla rolników ??????. Wszystko po Narodowemu !!!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl