TworzymyGłos Regionu

FoodTracki w Sławie przez cały sezon!

Niedziela, 03 lipca 2022 o 11:10, autor: 1 835
FoodTracki w Sławie przez cały sezon!

W ostatnich czasach coraz większą popularnością cieszą się tzw. FoodTrucki! Również na terenie Ośrodka SCKiW w Sławie można znaleźć tego rodzaju punkty gastronomiczne... Od wyboru do koloru, dla każdego coś dobrego!

Jesteś fanem wołowiny i uwielbiasz burgery lub steki? Mr Bulb Street Food oraz SILNY BYK BurgerHouse & Steak - to miejsce dla Ciebie! A może zapiekanki od Langos? Może jednak jesteś smakoszem pizzy? Jak się dowiedzieliśmy Qrizza robi najlepszą pizzę w Sławie! Jest także coś dla fanów frytek - tu znana i lubiana Fabryka frytek&zakręcona frytka tworzy niesamowicie smaczne dania z ziemniaków! Istnieje szansa, że po prostu lubisz poznawać kuchnie świata i nowe smaki.. nic prostszego, znajdziesz u nas Kuchnia Ukraińska, kuchnie bałkańską wraz z kebabem i drinkami czy też wegańską kuchnie od Zielona pietrucha!

Po tym całym jedzeniu przydała by się chwila odpoczynku... wiadomo przy deserze oczywiście! Tu możemy polecić Tajski MIŚ - lody tajskie i lody rzemieślnicze, a także świeżutkie i cieplutkie pączki! Polecamy również przepyszne bubble tea czy też gofry.

Przy okazji zapraszamy wszystkich na Festiwal FoodTracków od SMAKI Świata Street Food, który odbędzie się na terenie Ośrodka SCKiW w dniach 30-31 lipca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Halszka
05.07.2022 10:53

Nie polecam trak,, Kuchnia Ukraińska,, czerwone beczki obok ze zdjęciami dań. Pierogi jałowe, bez smaku 3 zł /sztuka, pielmieni porażka najgorszej jakości mięso chyba tam dali i w śladowych ilościach. Za to że dadzą cebulkę, która wygląda jak miazga jest dopłata 1zl. Żałuję że co kolwiek tam zamówiłam. Właśnie takie,, coś,, psuje smak kuchni ukraińskiej. Porażka

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl