TworzymyGłos Regionu

reklama

Finałowa impreza Wieś Trail. Sport i zabawa w Małym Borze [FOTO]

Niedziela, 23 czerwca 2024 o 16:00, aktualizacja Niedziela, 23 czerwca 2024 o 18:51, autor: 7
Finałowa impreza Wieś Trail. Sport i zabawa w Małym Borze [FOTO]

W niedzielę, 23 czerwca, kompleks wypoczynkowy Mały Bór gościł finałowe spotkanie 2. edycji Wieś Trail - LAS. To rekreacyjno-biegowe wydarzenie przyciągnęło wielu uczestników, zarówno biegaczy, jak i miłośników aktywnego wypoczynku. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Aktywna Wschowa.

Atrakcje w Małym Borze

Finałowa impreza w Małym Borze była pełna atrakcji. Uczestnicy mogli cieszyć się koncertem Orkiestry Maestoso Wschowa, funkcjonującej przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Był też czas na integrację przy ognisku, gdzie serwowano darmowe kiełbaski.

Ponadto, Pizzeria MAFIA Wschowa zapewniła uczestnikom banany i wodę, a firma Markobus zadbała o darmowy przejazd. Na terenie Małego Boru znajdował się taras widokowy, który oferował wspaniałe widoki na okolicę. Dla najmłodszych przygotowano specjalną atrakcję – dmuchany zamek.

Spotkanie biznesowe i strefa edukacyjna

Wieś Trail to nie tylko biegi i rekreacja. Impreza była także okazją do spotkania biznesowego. W strefie edukacyjnej Nadleśnictwa Włoszakowice uczestnicy mogli dowiedzieć się więcej o ochronie przyrody i pracy leśników. Dodatkowo organizowano konkursy z nagrodami i animacje dla dzieci.

Wieś Trail - LAS

Wieś Trail to cykl biegów, którego 2. edycja rozpoczęła się 17 marca w Krzyżowcu. W sumie odbyło się pięć imprez w różnych lokalizacjach:

  • Krzyżowiec: 17 marca
  • Czerlejewo: 21 kwietnia
  • Wschowa, Park Wolsztyński: 19 maja,
  • Koczury: 2 czerwca
  • Mały Bór: 23 czerwca

Trasy biegów prowadziły przez malownicze leśne drogi i nie przekraczały 6 km, z wyjątkiem biegu bez limitów w Parku Wolsztyńskim. Wieś Trail to wydarzenie dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji. Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje, które uczyniły imprezę jeszcze bardziej interesującą.

Zakończenie Wieś Trail 2024

Każdy bieg w cyklu Wieś Trail kończył się wręczeniem medali, które łączyły się w większą całość, tworząc unikalną pamiątkę dla uczestników. Wydarzenie skierowane było do szerokiego grona odbiorców, co sprawiło, że cieszyło się dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~Ja
23.06.2024 20:54

Po co na mecie stali radni z obozu burmistrza? Słabe to..

avatar
~Słabo @.pl
28.06.2024 14:53

Czyli co panie ( Ja)?. Taka niska samoocena twojego komentarza to z czego u ciebie wynika panie ( Ja) ?.

avatar
~wschowianin
26.06.2024 10:09

Bardzo mało uczestników. Trzeba się zastanowić czy jest sens organizacji w tej formie. Szkoda pieniędzy. Pomysł dobry ale bardzo słaba reklama tej imprezy.

avatar
~Tok
27.06.2024 18:04

Im mniej uczestników tym lepiej, lepsza atmosfera. A nie było aż tak mało. Myślę jednak, że część osób zrezygnowała z uwagi na trasy. Bo jak dla mnie ktoś przesadził puszczając biegaczy amatorów przez błoto i rów. To zniechęca tych, co nie biegają dużo

avatar
~PANIE " Tak"
28.06.2024 14:55

Świetna ocena - tak dalej !. Brawo UMiG Wschowa !.

avatar
~Urszula Chudak
28.06.2024 10:18

Bardzo dobrze, że się udzielają. A że z obozu burmistrza? A z jakiego mieli być, jeżeli 99,9% jest właśnie z tego obozu? I to jest dopiero słabe, a nawet bardzo słabe!

avatar
~Jakie to mądre :
28.06.2024 15:00

Po tak długiej nieobecności na stronie tak trafny komentarz - prawie jak ta " ,,, trzecia dro..... " - Hi ...!. Suma sumarum jednak ten nowy stary Burmistrz to mistrz inicjatyw !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl