TworzymyGłos Regionu

Finał WOŚP w Sławie

Środa, 25 stycznia 2023 o 15:08, autor: 0 257
Finał WOŚP w Sławie

W niedzielę 29 stycznia zapraszamy na sławski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej im. Franciszka Niewidziajły w Sławie przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 16.
Jak co roku podczas wydarzenia prowadzone będą licytacje. Od godz. 16:00 będzie można nabyć wiele atrakcyjnych fantów - każdy znajdzie coś dla siebie! 

Tradycyjnie dostępne będą także namioty gastronomiczne, w których swoje potrawy sprzedawać będą Panie z Akademii Dorosłego Człowieka w Sławie, Koła Gospodyń Wiejskich "Pasja" z Radzynia, Koła Gospodyń Wiejskich z Lipinek oraz Koła Gospodyń Wiejskich Fajne Babki z Lubogoszczy. Nie zabraknie również światełka do nieba, które od lat jest symbolem tej imprezy!


Tego dnia 61 wolontariuszy na terenie gminy Sława będzie kwestować na rzecz fundacji WOŚP. W hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sławie odbędą się turnieje piłkarskie i w bocce - organizowane przez UKS MarGoll oraz Fundację Autenticon. Za to w okolicach plaży miejskiej zbiórkę na rzecz WOŚP prowadzić będzie grupa sympatyków zimnych kąpieli Star Mors Sława.
Serdecznie zapraszamy na niedzielne wydarzenie!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl