TworzymyGłos Regionu

reklama

Finał WOŚP 2023 we Wschowie: biegi, koncerty, licytacje

Środa, 11 stycznia 2023 o 12:25, autor: 2
Finał WOŚP 2023 we Wschowie: biegi, koncerty, licytacje

Bieg charytatywny, występy artystów, licytacje i aż 45 wolontariuszy na ulicach miasta - tak będzie wyglądał 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wschowie. Centrum Kultury i Rekreacji zaprasza na wydarzenie już 29 stycznia.

Od rana na ulicach Wschowy pieniądze będzie zbierać 45 wolontariuszy WOŚP, którzy z pewnością będą łatwi do rozpoznania po kolorowych strojach i identyfikatorach oraz puszkach.

Finał WOŚP rozpocznie się od wydarzenia sportowego "POBIEGNIJ DLA WOŚP". Biegi odbędą się w Parku Herbergera według ustalonego harmonogramu:

  • godz. 11:00 bieg indywidualny,
  • godz. 11:30 nordic walking,
  • godz.  12:00 bieg rodzinny.

Koszt udziału w biegu to 10 zł (bieg indywidualny oraz nordic walking) lub 15 zł (bieg rodzinny), a cały dochód zostanie przekazany na konto Fundacji WOŚP.

Zapisy na bieg są możliwe do dnia 24 stycznia 2023 roku za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres daniel.faliszewski@ckir.wschowa.pl, w tytule należy wpisać "Pobiegnij dla WOŚP", a w treści podanie imienia i nazwiska uczestnika/ów oraz rodzaj biegu. Wpłaty należy dokonać w dniu finału.

O godzinie 15:00 zapraszamy na koncerty i licytacje w Centrum Kultury i Rekreacji. Program imprezy obejmuje występy dzieci, występy wokalne Klary Kmieciak, Hanny Kuzimowicz, Wiktora Knaflewskiego, koncert zespołu MORRIS, zespołu SGM oraz grupy muzycznej z Łodzi – HEIMA. Podczas koncertów będą również odbywać się licytacje.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Tomy
11.01.2023 19:29

Biegi na jakim dystansie?

avatar
~.......
14.01.2023 13:44

Szczypanym nie zaleca się.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl