TworzymyGłos Regionu

Ferie z CKiR: wyjazd do aquaparku, turniej FIFA na wielkim ekranie oraz wycieczka do Steny

Poniedziałek, 23 stycznia 2023 o 09:11, aktualizacja Poniedziałek, 23 stycznia 2023 o 09:22, autor: 0 538
Ferie z CKiR: wyjazd do aquaparku, turniej FIFA na wielkim ekranie oraz wycieczka do Steny

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza dzieci i młodzież na trzydniowe ferie z wyjątkowym programem. Atrakcji nie zabraknie.

W pierwszym dniu, 8 lutego 2023 roku, uczestnicy będą mieli okazję poznać świat recyklingu podczas wycieczki do STENY Oddział Wschowa. Czeka ich mnóstwo zabaw i konkursów, które pozwolą lepiej zrozumieć, jak ważne jest dbanie o środowisko. Zbiórka odbędzie się o godzinie 9:20 w sali klubowej CKiR przy ul. Niepodległości 1, a planowany powrót to ok godz. 13:00. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do szybkich zapisów, kontaktując się pod numerem tel. 65 540 23 36.

Kolejny dzień, 9 lutego 2023 roku, to wycieczka do Aquaparku w Polkowicach. Koszt udziału w wycieczce wynosi 50 zł od osoby, a wiek uczestników to od 10 roku życia. Aby wziąć udział, należy zapisać się w sekretariacie CKiR oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zbiórka uczestników odbędzie się o 8:50, a planowany powrót ok godz. 13:30/14:00. Liczba miejsc jest ograniczona.

W trzecim dniu, 10 lutego 2023 roku, Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza na Turniej FIFA PS4 na dużym ekranie oraz SOCCERMANIAK. Impreza odbędzie się w sali widowiskowej CKiR, a zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 65 540 23 36. Uczestnicy powinni posiadać własne pady do gry. Wydarzenie organizowane jest bez ograniczeń wiekowych.

Zobacz również: Ferie zimowe we Wschowie: mnóstwo ciekawych propozycji!

Źródło: CKiR

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl