TworzymyGłos Regionu

reklama

Ferie pełne atrakcji w Sławie i Śmieszkowie. Znamy harmonogram

Środa, 31 stycznia 2024 o 15:44, aktualizacja Środa, 31 stycznia 2024 o 16:29, autor: 0
Ferie pełne atrakcji w Sławie i Śmieszkowie. Znamy harmonogram

Zbliżają się ferie zimowe, a wraz z nimi mnóstwo możliwości kreatywnego spędzenia wolnego czasu dla dzieci i młodzieży w gminie Sława. Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku oraz Dom Kultury w Śmieszkowie zapraszają na serię zajęć, które z pewnością rozbudzą kreatywność i zainteresowania najmłodszych.

Ferie w Domu Kultury w Sławie

Program "Kreatywne zajęcia, artystyczne wyzwania" w Sławie obfituje w różnorodne aktywności. Od zimowej planszomanii, przez spotkania z muzyką, po warsztaty z Lodziarnią Olek i spotkania z WOPR. Szczególnie interesujące mogą okazać się warsztaty z Nadleśnictwem Sława Śląska, które przybliżą dzieciom tajniki życia zimowego lasu, oraz kreatywne warsztaty artystyczne, jak tworzenie pachnących mydełek.

Ferie w Śmieszkowie

W Śmieszkowie ferie również będą czasem pełnym atrakcji. Warsztaty plastyczne, zajęcia kulinarne, czy zajęcia muzyczno-taneczne to tylko niektóre z propozycji. Ciekawą inicjatywą jest akcja "Bezpieczne ferie", podczas której dzieci będą miały okazję tworzyć plakaty. Nie zabraknie też okazji do aktywności fizycznej, zarówno podczas gier i zabaw ruchowych, jak i wyjścia na lodowisko.

Jak wziąć udział?

Zainteresowani uczestnictwem w warsztatach w Sławie powinni zgłosić się bezpośrednio do instruktorów. Dla zapewnienia sobie miejsca na poszczególnych zajęciach, warto nie zwlekać z zapisami. W Śmieszkowie, szczegóły dotyczące zapisów i organizacji poszczególnych dni ferii można uzyskać bezpośrednio w Domu Kultury.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl