TworzymyGłos Regionu

reklama

F. Kaczmarzewski Mistrzem Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym!

Sobota, 18 września 2021 o 13:26, autor: 0
F. Kaczmarzewski Mistrzem Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym!

Ćwiczący na co dzień na siłowni Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie Filip Kaczmarzewski został Mistrzem Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w kategorii do 16 lat (74 kg). Zawody rozgrywane były w Skierniewicach.

Filip jest podopiecznym trenera Jakuba Krakowiana, o sukcesach którego przeczytać można m.in. TUTAJ

Wyniki, które uzyskaliśmy to:

- Przysiad 127,5kg (Ze sporym zapasem)

- Wyciskanie Leżąc 82,5kg

- Martwy Ciąg 180kg

- Filip atakował również ciężar 200kg w martwym ciągu ale niestety zabrakło wykończenia. Jestem bardzo dumny z wyników mojego zawodnika a jeszcze bardziej zadowala mnie fakt że pierwsze Mistrzostwo które zdobył jest dokładnie w tym samym miejscu oraz o tej samej porze, równo rok temu kiedy sam miałem przyjemność stanąć na najwyższym szczeblu podium. Przed Filipem cała przyszłość, jestem szczęśliwy mogąc prowadzić tak zawziętego chłopaka. Chciałbym również podziękować Bartoszowi Zajączkowskiemu za rady i całą wiedzę, którą mi przekazuje. Filip trenuje na siłowni Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie pod moim okiem oraz reprezentuje drużynę LEGION i Klub Sportowy Team Wrocław -Trójbój Siłowy, Wyciskanie Sztangi Leżąc - podsumowuje Jakub Krakowian.

Źródło/foto: Jakub Krakowian

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl