TworzymyGłos Regionu

Emilia nową mieszkanką naszego powiatu

Piątek, 26 października 2018 o 13:19, autor: 0 1447
Emilia nową mieszkanką naszego powiatu

Chociaż wiele rzeczy się zmienia, to nie zmienia się to, że stale otrzymujemy bardzo dobre infomacje z Nowego Szpitala we Wschowie. Tym razem serdecznie informujemy o narodzinach Emilii Urbanowicz.

Październik wydaje się wręcz niezwykłym miesiącem, ponieważ coraz częściej możemy państwu przedstawić kolejnego noworodka, który przyszedł na świat we wschowskim Nowym Szpitalu. Tym razem jest to mała Emilia. Kim może być osoba o takim imieniu? 

Emilia jest kobietą niezwykle przebojową, z lekką skłonnością do zamykania się w sobie. Nie ulega niczyim wpływom, ma świetną pamięć i chętnie angażuje się w każde zadanie. Jeśli jej na czymś zależy – osiąga to. W towarzystwie wyróżnia się wdziękiem, ale dumna postawa i gwałtowna natura często zrażają do niej ludzi. Emilia jest jednakże osobą wrażliwą. Zdarza jej się pisać wiersze, niechętnie jednak zwierza się ze swoich przeżyć i uczuć. Jest bardzo towarzyska, ma poczucie humoru, ale bywa zbyt krytyczna wobec siebie i zdarza jej się źle oceniać innych. Ceni osoby bliskie jej sercu i dba o przyjaciół. Nie łatwo jednak zdobyć jej zaufanie.

Jak widać mała mieszkanka naszego powiatu może przynieść ze sobą wiele emocji. Na razie na pewno przyniosła rodzicom wiele radości. Całej rodzinie życzymy do tego dużo zdrowia. Serdecznie gratulujemy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl