TworzymyGłos Regionu

E. Rahnefeld. Podziękowania i zdecydowane poparcie dla K. Grabki

Niedziela, 28 listopada 2010 o 11:32, autor: 6 1597
E. Rahnefeld. Podziękowania i zdecydowane poparcie dla K. Grabki

Szanowni Mieszkańcy Gminy Wschowa! Serdecznie dziękuję za głosy oddane na mnie w wyborach samorządowych. Dzięki Państwa poparciu zostałam radną Rady Powiatu Wschowskiego. To dla mnie wielki zaszczyt a jednocześnie ważny obowiązek. Za okazane mi zaufanie serdecznie dziękuję i zapewniam ,że dołożę wszelkich starań w pracy dla dobra mieszkańców naszego powiatu ,aby Państwa zaufania nie zawieść. Moje starania o wybór na stanowisko Burmistrza Wschowy zakończyły się na pierwszej turze ale moje marzenie aby „Wschowa była gminą przyjazną mieszkańcom, wysokiej jakości życia i silnej gospodarki „ - jest wciąż aktualne. Dlatego też udzielam zdecydowanego poparcia dla Pana Krzysztofa Grabki wraz z prośbą i nadzieją realizacji tego marzenia. Wszystkich Państwa proszę o oddanie w drugiej turze głosu na Krzysztofa Grabkę bo jego wybór to dziś najlepsza decyzja dla Wschowy. Z szacunkiem i wdzięcznością Elżbieta Rahnefeld
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~lewak
28.11.2010 14:21

same kłopoty z tymi babami

avatar
~julian
28.11.2010 19:11

hehe hehe ale się naśmiałem ! to znaczy, że pani kłamała czy co podczas debaty krytykując Grabkę ? brak słów

avatar
~balboa
28.11.2010 19:17

wstyd brak słów wschowie trzeba zmian

avatar
~Janeq
29.11.2010 11:01

Bo KWW PiS od początku pracowało dla Czopka, najpierw wystawiając cienkiego kandydata teraz popierając Grabkę z którym jak teraz przejdzie, łatwiej będzie wygrać za cztery lata. Zresztą wiecie kto wygrał przetarg na monitoring? Poszukajcie to znajdziecie.

avatar
~Yaga
29.11.2010 13:22

Totalna hipokryzja!!Taka sama jak porażka!!Teraz w prośby do pana Kozaczka(no bo poparła jego przyhaciela)o jakies stanowisko!!!Tak się robi kariery!!Wstyd!!

avatar
~Dobra wróżka
02.12.2010 22:14

Wodolejstwo niedoszłej "burmistrzyni"pani ER jest przynętą dla pana Grabki. Panie Krzysztofie, nie daj się złapać na wędkę tej pani, bo poplyniesz. Dobrze radzę.To chwilowe poparcie dla pana to gra, by pana ograć. Bez tego poparcia Pan i tak wygra. Tego życzę.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl