TworzymyGłos Regionu

reklama

Dzień Kobiet w Szlichtyngowej. Wystąpi duet TOKA

Wtorek, 06 lutego 2024 o 11:17, aktualizacja Piątek, 09 lutego 2024 o 12:22, autor: 0
Dzień Kobiet w Szlichtyngowej. Wystąpi duet TOKA

W Szlichtyngowej szykuje się wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, pod patronatem Burmistrz Jolanty Wielgus, zaprasza panie na koncert duetu TOKA. Uczestniczki mogą spodziewać się repertuaru pełnego popularnych utworów, które mają za zadanie rozbudzić emocje i sprawić, że każda z obecnych poczuje się wyjątkowo.

Dzień Kobiet w Szlichtyngowej. Nie tylko muzyka

Organizatorzy zapewniają nie tylko muzyczną ucztę, ale także poczęstunek, co czyni ten wieczór idealną okazją do spotkań i rozmów. Aby wziąć udział w wydarzeniu, konieczne są wcześniejsze zapisy, które można dokonywać telefonicznie pod numerem 655492370 lub osobiście w bibliotece do 23 lutego.

Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej (ul. Głogowska 1, Szlichtyngowa) już 5 marca 2024 r. o godzinie 18:00.

Aktualizacja: „Z ogromną radością informujemy, że planowana uroczystość z okazji Dnia Kobiet, którą organizuje Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Szlichtyngowej przy patronacie Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa Jolanty Wielgus, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Chcielibyśmy jednak przekazać informacje, która może być nieco rozczarowująca – WSZYSTKIE DOSTĘPNE MIEJSCA NA TO WYDARZENIE ZOSTAŁY JUŻ ZAREZERWOWANE” - informuje Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa.

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl