TworzymyGłos Regionu

reklama

Dzień Kobiet w Sławie. Bezpłatny koncert Kwartetu Arco Quartet

Niedziela, 03 marca 2024 o 11:55, autor: 3
Dzień Kobiet w Sławie. Bezpłatny koncert Kwartetu Arco Quartet

Z okazji Dnia Kobiet, Urząd Miejski w Sławie organizuje niezwykłe wydarzenie muzyczne. 10 marca o godzinie 17:00 mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w inauguracyjnym koncercie w nowej sali widowiskowo-kinowej. Na scenie pojawi się Kwartet smyczkowy Arco Quartet, znany z wyjątkowego połączenia kobiecości, profesjonalizmu i pasji.

Kwartet Arco Quartet w Sławie. Wyjątkowe doświadczenie muzyczne

Arco Quartet to zespół, który swoją muzyką potrafi przyciągnąć zarówno miłośników klasycznych brzmień, jak i fanów nowoczesnych aranżacji. Współpraca z takimi gwiazdami jak Maryla Rodowicz, Piotr Cugowski, Anna Wyszkoni, czy wsparcie od Orkiestry Adama Sztaby, świadczy o nieprzeciętnym talencie i uznaniu w branży muzycznej. Koncert w Sławie obiecuje być wyjątkowym wydarzeniem, łączącym w sobie elegancję smyczków z energią popularnych utworów.

Informacje organizacyjne

Warto podkreślić, że wstęp na koncert jest darmowy. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy zachęcają do wcześniejszego odbioru biletów. Rozdawanie wejściówek rozpocznie się już 5 marca w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Sławie.

Zobacz: Sala widowiskowo-teatralno-kinowa gotowa. Zobacz, jak wyglądają wnętrza „kulturalnej perełki Sławy”

Źródło: UM w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~szuria
04.03.2024 21:56

Ja może z innej beczki. Za miesiąc wybory samorządowe. Czy w Sławie coś takiego odbędzie się? W Internecie niewiele o jakichkolwiek kandydatach, żadnej dyskusji, wymiany myśli. W zasadzie komu to potrzebne? Może uda się przepchnąć ekipę z Urzędu Miasta bez wyborów? Co Państwo sądzą? Tacy pracowici.

avatar
~Jola
05.03.2024 10:36

Do ~szuria wyluzuj, czy musi być wszystko w internecie? Wyjdź trochę z domu, odstaw internet, przewietrz się. Dobrze ci to zrobi.

avatar
~Luna
05.03.2024 15:45

Wydawania wejściówek na darmowy koncert rozpoczęto i zakończono pół godziny później 5 marca 2024 r. Warto zobaczyć kto będzie na koncercie , pewnie pracownicy gminy i przybudówek oraz znajomi królika. Trzymajcie tak dalej.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl