TworzymyGłos Regionu

reklama

Dzień Dziecka ze wschowskimi policjantami [ZDJĘCIA]

Poniedziałek, 07 czerwca 2021 o 12:17, aktualizacja Poniedziałek, 07 czerwca 2021 o 12:26, autor: 3
Dzień Dziecka ze wschowskimi policjantami [ZDJĘCIA]

Policjanci wzięli udział w obchodach Dnia Dziecka we Wschowie. Nie obyło się bez pokazu sprzętu, w tym motocyklów, które okazały się prawdziwym hitem wśród najmłodszych. 

KPP Wschowa:

3 czerwca przed wschowskim ratuszem odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień jest niezwykle ważny dla każdego malucha. Każde dzieci i te małe i te duże mogły znaleźć coś dla siebie. Dla najmłodszych przygotowaliśmy pokaz sprzętu policyjnego, starszych zachęcaliśmy do wstąpienia w nasze szeregi.

Obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka w gminie Wschowa odbyły się w miniony czwartek (03 czerwca) przed wschowskim Ratuszem. Zarówno pogoda jak i humory wszystkim dopisały. Dla najmłodszych mieszkańców, którzy odwiedzili nasz sektor zaprezentowaliśmy sprzęt służbowy do którego pod okiem policjanta ruchu drogowego można było przymierzyć się. Największą frajdą okazały się nasze policyjne motory, które zrobiły ogromne wrażenie na zwiedzających.

Ze starszymi rocznikami rozmawialiśmy o pracy w policji. Zainteresowani mogli uzyskać szczegółowe informacje dotyczące postępowania kwalifikacyjnego oraz szczegóły dotyczących pracy od tzw. „kuchni” w naszej jednostce.

Część naszej młodzież zapowiedziała wizytę w naszej jednostce w Zespole Kadr i Szkolenia.

Źródło/foto: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~...
07.06.2021 13:10

szkoda, że główne nagrody z konkursu plastycznego trafiły do dzieci tych 'najwyżej' postawionych rodziców... nie wspominając o opóźnieniu z wynikami

avatar
~O
07.06.2021 21:44

Punkt widzenia zależy od siedzenia! Zawsze wszystkim źle. Żale do komisji oceniającej a nie do dzieci które ciężko pracowały! A kto tam z wyższych sfer był? Syn burmistrza? Komendanta? A może kogoś z CKiR?

avatar
~?
09.06.2021 08:25

a kto ma pretensje do dzieci? w którym miejscu komentarza wyrażam niezadowolenie z pracy dzieci? Chodzi o brak obiektywizmu wśród oceniających :)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl