TworzymyGłos Regionu

reklama

Dzień Dziecka w Krzepielowie (ZAPOWIEDŹ)

Piątek, 26 maja 2023 o 10:37, autor: 0
Dzień Dziecka w Krzepielowie (ZAPOWIEDŹ)

Już w najbliższą niedzielę (4 czerwca) Sołectwo Krzepielów zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzinami na obchody Dnia Dziecka. Wydarzenie odbędzie się na boisku szkolnym, start godz. 15:00. To doskonała okazja do spędzenia miłego czasu razem z najbliższymi, biorąc udział w licznych atrakcjach przygotowanych specjalnie dla najmłodszych.

Program pełen radości i zabawy

Podczas obchodów Dnia Dziecka w Krzepielowie na uczestników czeka wiele emocjonujących wydarzeń. Na boisku szkolnym zostaną rozstawione dmuchańce, które zapewnią dzieciom wiele radości i beztroskiej zabawy. Będzie również organizowany mini turniej piłki nożnej, gdzie młodzi sportowcy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności i rywalizować w przyjaznej atmosferze.

Ponadto, w ramach programu obchodów, odbędzie się fascynujący pokaz strażacki, który z pewnością przykuje uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć, jak funkcjonuje straż pożarna oraz jak ważną rolę pełnią strażacy w społeczności lokalnej.

Organizatorami wydarzenia są: OSP KSRG Krzepielów, Sołectwo Krzepielów oraz Dom Kultury w Krzepielowie. 

Szczegóły dotyczące obchodów

Obchody Dnia Dziecka rozpoczną się o godzinie 15:00 na boisku szkolnym we wsi Krzepielów. Rodziny z dziećmi z całej okolicy będą miały okazję spędzić niedzielne popołudnie w przyjemnej atmosferze, biorąc udział w licznych grach, zabawach i konkursach.

Podczas wydarzenia nie zabraknie również smakołyków. Organizatorzy zapewniają przekąski.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl