TworzymyGłos Regionu

Dzień Kobiet w CKiR: Operetka, Miłosny Zawrót Głowy (ZAPOWIEDŹ)

Środa, 08 marca 2023 o 09:17, aktualizacja Środa, 08 marca 2023 o 09:40, autor: 4 1408
Dzień Kobiet w CKiR: Operetka, Miłosny Zawrót Głowy (ZAPOWIEDŹ)

W sali widowiskowej CKiR Wschowa odbędzie się koncert grupy artystycznej OneOn z okazji Dnia Kobiet, zatytułowany "Operetka, Miłosny Zawrót Głowy". Wydarzenie będzie miało miejsce 12 marca 2023 roku o godzinie 16:00. Bilety można nabyć w sekretariacie CKiR lub online.

Koncert ten będzie muzycznym show w rytmie wiedeńskiego walca, węgierskiego czardasza i przebojowego musicalu. Muzycy skupią się na barwnych relacjach damsko-męskich. Publiczność usłyszy wiele wspaniałych szlagierów operetki i musicalu, takich jak „Kiedy skrzypki Grają” F. Lehar, „Kto wiedeńską ma krew” J. Strauss czy „Cyganie Ty skradłeś serce moje” A. Egen, F. Grothe.

Wykonawcami będą piękne One: Dorota Ritz - sopran, Anna Pastor - mezzosopran, charyzmatyczny On: Paweł Wisnar - tenor, oraz wirtuoz klawiatury: Piotr Żukowski - piano. Widownia nie będzie się nudzić, artyści zapewnią wiele atrakcji, w tym piękne kreacje, wspaniałe głosy, humor, kabaretowe scenki i dialogi.

Cena biletów wynosi 50 zł. Nie przegap okazji, by cieszyć się wspaniałym muzycznym show w Dzień Kobiet!

Bilety online dostępne są TUTAJ.

Źródło: CKiR

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Jadzia
08.03.2023 15:03

Chyba pujdę bo w niedziele nie jestem taka zarobiona, po sumie dobra pora. Należy podziękować naszemu burmiszczowi że tak dba o nas.

avatar
~Adela
09.03.2023 20:40

Gdzie te czasy!! gdy z okazji Dnia Kobiet zapraszane byłyśmy ( bez żadnych zobowiązań finansowych) na koncerty dedykowane Paniom z okazji Dnia Kobiet. Pozdrawiam wszystkie Panie !!

avatar
~do powyżej
09.03.2023 21:40

Przecież burmistrz zaprasza, o co ci chodzi ?

avatar
~Szanowna Pani Adelo
09.03.2023 23:18

Słuszna uwaga !. Proszę zobaczyć jak mało trzeba takiej jednej czy drugiej partii aby tak podzielić - tak poróżnić Naród prawie 40 milionowego państwa, w tak krótkim czasie bo w niespełna przez osiem lat ich TOTALNEJ WŁADZY - nawet takie Święto jak Dzień Kobiet było organizowane po linii partyjnej !. Ich polityka to jeden wielki Narodowy Hejt wobec tych co im przeszkadzają w totalnym rządzeniu !!!! - oni nawet do swoje walki z Naszym Narodem inaczej myślącym włączyli robaki, pasożyty, narodowe media, a teraz nawet Naszego Papieża Jana Pawła II .... ile trzeba jeszcze ofiar aby ich sumienia się wzruszyły ????.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl