TworzymyGłos Regionu

reklama

Dzieci bawiły się nad jeziorem. Sławski Dzień Dziecka pełen atrakcji

Niedziela, 02 czerwca 2024 o 12:17, autor: 0
Dzieci bawiły się nad jeziorem. Sławski Dzień Dziecka pełen atrakcji

Sławski Dzień Dziecka przyciągnął w sobotę tłumy dzieci i ich rodziców nad brzeg Jeziora Sławskiego. Wydarzenie zorganizowane przez Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku oferowało mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, w tym dmuchane zamki, warsztaty artystyczne oraz zabawy z animatorkami.

Dzieci mogły skorzystać z różnorodnych stoisk i konkurencji przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Na miejscu obecne były również pojazdy służb mundurowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wśród nich znalazły się OSP Sława, KPP Wschowa, WOPR Sława, Nadleśnictwo Sława Śląska, Lasy Państwowe oraz Straż Miejska w Sławie.

Dzięki wsparciu licznych partnerów, w tym Rancza Lucky ze swoimi zwierzakami, Karolajny - fotobudki 360°, a także KTT OSKAR Bojadła Teresy Dobrowolskiej, dzieci miały zapewnione dodatkowe atrakcje. Stowarzyszenie Kraina Lasów i Jezior - Lokalna Grupa Działania udostępniło dmuchańce i namioty zakupione ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW 2011-2020.

Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Burmistrza Sławy i przy współpracy ze Sławskim Centrum Kultury i Wypoczynku, Sławską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii oraz OSP w Sławie. 

Źródło/foto: UM w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl