TworzymyGłos Regionu

Dyniowy zawrót głowy!

Weź udział w konkursie SCKiW

Piątek, 09 września 2022 o 13:27, autor: 0 780
Dyniowy zawrót głowy!

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku organizuje konkurs na największą dynię oraz oryginalnych przetworów domowych nie tylko z dyni.

W konkursie oryginalnych przetworów domowych nie tylko z dyni ocenie podlegać będą:

  • przetwory słodkie (dżemy, konfitury, kompoty itd),
  • przetwory wytrawne (kiszonki, sałatki, pikle itd).

Osobiście przygotowane przez osobę zgłaszającą się do współzawodnictwa. Jest to konkurs dla osób indywidualnych, jedna osoba prezentuje maksymalnie 2 przetwory (po jednym produkcie w wybranej kategorii).

Chętni do udziału w konkursie przetworów proszeni są o dostarczanie swoich wyrobów do Domu Kultury w Sławie (ul. Głogowska 5), od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 14:00 (karta uczestnika do wypełnienia na miejscu). Termin przyjmowania przetworów do 13 października 2022 r.

Jury oceniać będzie smak, oryginalność receptury oraz ogólne wrażenie estetyczne.


W konkursie na największą dynię zwycięży osobiście wypielęgnowana przez osobę zgłaszającą dynia o największym obwodzie. Zgłoszenia należy przesyłać do 11 października 2022 r. drogą elektroniczną na adres dk@slawa.pl lub osobiście do Domu Kultury w Sławie (ul. Głogowska 5).

Dynię należy przetransportować na teren Domu Kultury w Sławie (w dniu 16.10.2022 r., do godz. 14:00). W przypadku dwóch dyń o jednakowym rozmiarze zdedycuje ogólne wrażenie, np. kolor skórki.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 68 356 62 87, od poniedziałku do czwartku; w godz. 8:00-14:00.

Karta zgłoszeniowa dostępna jest TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl