TworzymyGłos Regionu

Drzwi Otwarte w “Staszicu”

Sobota, 15 kwietnia 2023 o 00:39, autor: 0
Drzwi Otwarte w “Staszicu”

20 kwietnia 2023 r. od godziny 16.00 I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie otworzy swoje drzwi dla tegorocznych ósmoklasistów oraz ich Rodziców.

Nasza placówka to 3 w 1. Kształcimy w trzech typach szkół: liceum, technikum i szkole branżowej. Od kilkudziesięciu lat mury naszej szkoły opuszcza młodzież przygotowana zarówno do studiowania, jak również do podjęcia pracy zawodowej. 20 kwietnia można będzie zapoznać się z ofertą edukacyjną na przyszły rok szkolny, ale nie tylko. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, a jedną z nich będzie możliwość skorzystania ze sprzętu wirtualnej strzelnicy, którą zaprezentuje jedna z firm zajmująca się tą tematyką. Zachęcamy do uczestnictwa i miło nam już teraz poinformować, że niedługo taka strzelnica powstanie w naszej szkole dzięki dofinansowaniu w ramach konkursu "Strzelnica w powiecie 2023".
Źródło: I ZS we Wschowie
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl