TworzymyGłos Regionu

Drugie „Danie wspólnych chwil” w Olbrachcicach (FOTO)

Sobota, 26 listopada 2022 o 22:01, aktualizacja Niedziela, 27 listopada 2022 o 11:39, autor: 3 1639
Drugie „Danie wspólnych chwil” w Olbrachcicach (FOTO)

Dzięki Fundacji Biedronki oraz zaangażowaniu Koła Gospodyń Wiejskich "Olbrachcice Razem" seniorzy po raz kolejny uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu. W ramach projektu „Danie Wspólnych Chwil" zaproszeni goście zjedli wspólny obiad oraz wysłuchali mini koncertu Martyny Sachweh.

Po raz drugi w tym roku KGW ugościło swoich seniorów i zaproszonych gości. Celem akcji jest przede wszystkim integracja samotnych osób starszych. Fundacja Biedronki finansując program, daje najlepszy przepis na "Danie wspólnych chwil" i zachęca osoby starsze do wyjścia z domu oraz spędzenia czasu z innymi ludźmi przy stole, który od zawsze jednoczył rodziny i spajał więzi między ludzkie.

Aby wszystko to mogło się odbyć, KGW z Olbrachcic musiało zakwalifikować się do programu oraz zachęcić mieszkańców do uczestnictwa we wspólnym posiłku. Zadaniem Koła oprócz przygotowania posiłków jest m.in. napisanie sprawozdania po każdym spotkaniu oraz zachowanie dokumentacji finansowej związanej z poniesionymi wydatkami.

Fundacja Biedronka sfinansowała zakup produktów potrzebnych do przygotowania posiłku oraz zapewniła wsparcie w zakresie organizacji spotkań, zapewniając również wsparcie dietetyka, który zaproponował przepisy uwzględniające wymagania związane z żywieniem osób starszych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Olbrachciczanka :)
26.11.2022 22:44

Brawo, brawo dziewczyny !- serce rośnie ,że macie tyle energii i serca dla innych.

avatar
~Senior+
27.11.2022 08:18

Potwierdzam - BRAWO WSZYSCY !!!. SUPER IMPREZA !!! bez tej powiatowej pompy z ustawką ich szefów i przebierańców "M" !!!. Można się super bawić - Można !!!. Brawo !!!❤❤❤???

avatar
~Mieszkaniec Olbrachcic
27.11.2022 12:00

Brawo dziewczyny, za pomysł, serce i zaangażowanie. Tak trzymać!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl