TworzymyGłos Regionu

Dominika ma niezależny charakter

Środa, 12 grudnia 2018 o 11:04, autor: 0 2389
Dominika ma niezależny charakter

Kolejne szczęśliwe informacje napłynęły do nas z oddziału ginekologiczno-położniczego wschowskiego Nowego Szpitala. Dzisiaj mamy przyjemność przekazać wiadomość o narodzinach Dominiki Kuśmierskiej.

Często mówi się, że imię pasuje lub nie do danej osoby. Nadając je rodzice troszkę działają po omacku, bo przecież charakter ich maleństwa dopiero będzie się kształtował. Z pomocą może przyjść na przykład Wielka Księga Imion, w której znajdziemy taki opis kobiet o imieniu Dominika.

Dominika szuka samookreślenia raczej poprzez działanie niż słowa, nie rozdrabniając się w swoich planach oraz dążeniach. Posiada męską umiejętność rządzenia oraz silną osobowość. Nie rezygnuje z pracy związanej z ryzykiem i szybkim podejmowaniem decyzji. Żyje jednak we własnym świecie i jest nieufna wobec ludzi. Jeśli z kimś się zaprzyjaźni, pozostaje mu wierna. Na równi traktuje przy tym mężczyzn i kobiety. Chętnie pomaga, wyróżniając się silną empatią. Wszelkie nieporozumienia wyjaśnia zdecydowanie, ale dyskretnie. Dominika jest kobietą bardzo zmysłową, ale ciężko jej się związać z kimś na stałe – ma bardzo niezależny charakter. Z czasem zostaje niezrównaną panią domu i oddaną żoną.

Jak widać o Dominikach można powiedzieć wiele dobrego, więc rodzice małej Dominiki nie mają czego się obawiać. Nim jednak pojawią się znaki charakteru życzmy całej rodzinie dużo zdrowia, radości i szczęścia ze wspólnie spędzanych chwil. Serdecznie gratulujemy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl