TworzymyGłos Regionu

reklama

Dodatkowa partia szczepionek

Środa, 07 lipca 2021 o 10:11, autor: 0
Dodatkowa partia szczepionek

W drugiej połowie maja informowaliśmy o możliwości zaszczepienia się przeciw COVID-19 w punkcie szczepień w Radzyniu. Wówczas do placówki przy ulicy Słonecznej 51 dotarła pierwsza partia szczepionek firmy Pfizer.

Od 22 lipca br. zainteresowani będą mieli możliwość zaszczepienia się jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson. Raz jeszcze przypominamy, interesanci proszeni są o przychodzenie z wypełnioną kartą kwalifikacyjną, którą można pobrać ze strony gov.pl/szczepimysie, a także z kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego. Więcej informacji dostępnych pod nr tel. (infolinia 989 lub na nr tel. 888 239 622).
 
Ponadto Gmina Sława zapewnia nieodpłatny transport do punktu szczepień. Z takiego wsparcia mogą skorzystać osoby mające trudności w samodzielnym dotarciu do wspomnianego punktu. Są nimi mieszkańcy naszej gminy:
- posiadający aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N, bądź też odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami,
- osoby starsze mające trudności z samodzielnym przemieszczaniem się.
W celu zorganizowania dowozu należy dzwonić trzy dni przed planowaną wizytą pod nr tel. 68 355 83 60 - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 12.00.
 
(slawa.pl)
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl