TworzymyGłos Regionu

reklama

Do Domu Dziecka w Sławie trafi nowy samochód

Środa, 06 grudnia 2023 o 15:16, aktualizacja Środa, 06 grudnia 2023 o 15:35, autor: 2
Do Domu Dziecka w Sławie trafi nowy samochód

Starosta Andrzej Bielawski podpisał umowę z Wojewodą Lubuskim Wojciechem Perczakiem na dofinansowanie zakupu nowego pojazdu dla Domu Dziecka w Sławie. Kwota dotacji wynosi 95 000 zł i zostanie przeznaczona na zakup pojazdu, który znacznie ułatwi codzienne funkcjonowanie placówki.

Niezbędna pomoc dla wychowanków

Wychowankowie Domu Dziecka przy ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego w Sławie regularnie potrzebują dojazdów do lekarza oraz na zabiegi leczniczo-rehabilitacyjne. Dotychczas używany wyeksploatowany pojazd sprawiał, że wyjazdy te były dużym utrudnieniem zarówno dla dzieci, jak i personelu. Dofinansowanie na nowy pojazd jest zatem odpowiedzią na pilną potrzebę placówki.

Inwestycja w przyszłość

Nowy pojazd nie tylko usprawni organizację wyjazdów, ale także zapewni większy komfort i bezpieczeństwo wychowanków. Inicjatywa ta jest ważnym krokiem w kierunku poprawy warunków życia dzieci przebywających w Domu Dziecka w Sławie.

Zobacz również: Uczniowie z SOSW będą jeździć mercedesem!

Źródło/foto: Powiat Wschowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Swój
07.12.2023 11:37

Brawo Panie Starosto!

avatar
~Obcy - obiektywny !!!
07.12.2023 13:27

Do ( swojego) --- w czym to "brawo" się ziściło ???. Czy to nie kolejna ustawka()po dłuższej przerwie - przerwie kampanijnej ???. Super zabawa !!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl