TworzymyGłos Regionu

Dni Wschowy 2022 czas start! (RELACJA)

Piątek, 17 czerwca 2022 o 18:00, aktualizacja Piątek, 17 czerwca 2022 o 19:12, autor: 10 4322
Dni Wschowy 2022 czas start! (RELACJA)

Barwny korowód przeszedł ulicami miasta i tym samym rozpoczął tegoroczne Dni Wschowy na dobre! Przed mieszkańcami trzy dni hucznego świętowania. W planach koncerty, wydarzenia sportowe i kulturalne oraz wiele więcej.

W korowodzie udział wzięli włodarze, mieszkańcy miasta i wsi, mażoretki "Finezja", Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Meastoso", przedstawiciele klubów sportowych i stowarzyszeń, przedsiębiorcy, seniorzy oraz inne zorganizowane grupy. Do korowodu przyłączyła się Orkiestra Na Dużym Rowerze. Przemarsz wyruszył z Rynku, a zakończył się na Placu Kosynierów.

Oficjalnego rozpoczęcia Dni Wschowy dokonał burmistrz Konrad Antkowiak. Włodarz wraz z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy oraz Centrum Kultury i Rekreacji przebrani byli w dworskie szaty, a cała uroczystość została przeprowadzona w królewskiej konwencji.

Przed publicznością zaprezentowały się wschowskie mażoretki i Młodzieżowa Orkiestra Dęta Maestoso. Na piątek planowane są także koncerty zespołów Reggaeside oraz Nocny Kochanek. W imieniu Centrum Kultury i Rekreacji serdecznie zapraszamy.

Sprawdź szczegółowy harmonogram wydarzenia na następne dni TUTAJ

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

avatar

avatar
~FWS
17.06.2022 19:19

Obojętnie jaki temat, obojętnie co się dzieje to wszędzie jedna i ta sama pani.... celebrytka

avatar
~FWS-T
17.06.2022 23:19

Kurczę to samo zauważam od dekad :O

avatar
~Druga już się pojawiła i grzeje podeszwy
18.06.2022 00:28

Margot

avatar
~Śliczności
18.06.2022 05:19

Tak ślicznie, tak kolorowo, tak licznie Panie Burmistrzu Brawo, Brawo...... - Nie było we Wschowie od czasów obchodów z okazji Święta ! Maja za czasów słusznie mienionych !!!. Wschowa ożyła za Pana Burmistrza jak za dawnych dobrych lat !. Szkoda tylko, że na obecnych obchodach Dni Wschowy nie pokazali sią przedstawiciele panującej nam partii (...). Najwyraźniej w ten sposób po raz kolejny zaakcentowali swoją odrębność oraz , że im nie po drodze z Nami - Społeczeństwem Miasta Wschowy !. I kto tu Nas tak dzieli ?. Brawo Panie Burmistrzu za Naszą jedność !.

avatar
~do kom.powyżej
18.06.2022 16:39

Tak,tal, zwłaszcza te poprzebierane panie z umig- -olaboga!

avatar
~Ewa
18.06.2022 08:55

Ta pani na zdjęciu aktywnie bierze udział w życiu miasta w odróżnieniu od radnych którzy wiele krzyczą a tylko aktywnie biorą diety

avatar
~oporni +
18.06.2022 11:36

NOnonono!!!!!!!..... taka impreza i to we Wschowie, to prawie w ten czwartek było mniej niż na korowodzie Panna Burmistrza - przebranie Godne Mera Miasta !!!. I można?, można ! - Wschowianie normalnieją i jaka radość i jakie zabawy bez tego nastawiania jednych na drugich --- wiadomo o kim mowa - wielkich nieobecnych Na Naszym Wschowskim Święcie !!!!. Tak się bawić, tak się bawić Wschowianie bez przebierania w cudze piórka !!!!!!. Kolejne wybory są Nasze !

avatar
~FWS-T
19.06.2022 07:13

Nie zawsze - "Brać udział w życiu miasta" oznacza jakieś konkretne wyniki - efekty . Można prosić o jakieś wymierne wyniki tejże aktywnej Pani ???

avatar
~xyz
18.06.2022 16:51

Dni Wschowy nie organizowano od dość dawna, a po drodze jeszcze pandemia, więc gawiedż spragniona rozrywki, nie ma czym się tak zachwycać.

avatar
~BEZ ALUZJI(xyz)
19.06.2022 06:02

Imprezy były,,, nie pamiętasz,,, nawet w tym roku ile ich było, a to na podwórku Klasztoru, a to na zapleczu komendy , a to dubel impreza pod pomnikiem, oddaniem tablic ....itd., itp. PYTANIE: - tylko dla kogo one były i w jakim interesie jak tylko dotyczyły "wielkich - małych" wybrańców i ich klakierów !!!!!!. Obecne Święto Dni Naszego Miasta zorganizowane przez Pana Obecnego Burmistrza POKAZAŁO NAM WSZYSTKIM JAK MOŻNA BAWIĆ SIĘ BEZ UPRZEDZEŃ i NIENAWIŚCI !!!!!!. Brawo Wschowa, Brawo Mieszkańcy o Panie Burmistrzu !!!!!!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl