TworzymyGłos Regionu

reklama

Dni Miasta z Muzeum Ziemi Wschowskiej

Poniedziałek, 13 czerwca 2022 o 09:41, autor: 1
Dni Miasta z Muzeum Ziemi Wschowskiej

Wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Wschowa serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Miasta. W związku z tym Muzeum Ziemi Wschowskiej przygotowało otwarcie Informacji Turystycznej, wystawę wschowskich modelarzy oraz spacer z przewodnikiem po Lapidarium Rzeźby Nagrobnej.

Z przyjemnością informujemy, że otwarcie Informacji Turystycznej we Wschowie nastąpi 14 czerwca 2022 roku w naszej siedzibie przy pl. Farnym 3. Za pośrednictwem strony internetowej będą Państwo mogli, między innymi umawiać i rezerwować wizyty w muzeum, organizować i opłacać wycieczki po mieście Wschowa. Strona umożliwiać będzie samodzielny wybór wschowskich zabytków, które turysta zechce zwiedzić oraz pozna przy tym koszt wycieczki jak i czas jej trwania. Na naszej stronie będzie również działał sklep internetowy, w którym będą mogli Państwo zakupić szereg pamiątek, w tym najnowszy przewodnik turystyczny: ,,Lubuskie od Warty po Dolne Łużyce”, nowe magnesy, jak również publikacje muzealne związane z ziemią wschowską.

Tego samego dnia o godz. 16.00 otwarta zostanie wystawa czasowa modeli kartonowych sekcji Piorun CKiR. Na ekspozycji będzie można zobaczyć modele okrętów, czołgów i samolotów wojskowych.

Natomiast w niedzielę, 19 czerwca 2022 r. zapraszamy na wspólny spacer z przewodnikiem po Lapidarium Rzeźby Nagrobnej, gdzie zostanie przybliżona historia osób spoczywających na wschowskim cmentarzu staromiejskim.

(Muzeum Ziemi Wschowskiej)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Ela
14.06.2022 08:30

Gratulacje dla Pana dyrektora Małeckiego i pracowników za bardzo dobra pracę i super dzialania

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl