TworzymyGłos Regionu

reklama

Debata społeczna z seniorami

Wtorek, 13 grudnia 2022 o 11:05, autor: 0
Debata społeczna z seniorami

Wczoraj (12 grudnia) w sali świetlicy miejskiej w Szlichtyngowej odbyła się debata społeczna, której tematem przewodnim było „Bezpieczeństwo Seniorów”. Spotkanie poświęcone było szeroko rozumianemu bezpieczeństwu Seniorów z gminy Szlichtyngowa, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zagrożenia oszustwami. W ramach realizacji programu „Dzielnicowy bliżej nas” zaprezentował się naszym mieszkańcom dzielnicowy gminy Szlichtyngowa.

Wczoraj (12 grudnia) w Szlichtyngowej odbyła się debata społeczna, której adresatami były osoby starsze. W trakcie prelekcji przybliżono naszym adresatom kwestie związane z bezpieczeństwem w sieci. Dyskusji poddano również pozostałe metody jakimi posługują się oszuści, chcąc pozbawić zwłaszcza osoby starsze oszczędności całego ich życia. Metody na policjanta, prokuratora, wnuczka, na węgiel zostały wspólnie przeanalizowane. W ramach realizacji programu „Dzielnicowy bliżej nas” zaprezentował się dzielnicowy gminy Szlichtyngowa.

nadkomisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl