TworzymyGłos Regionu

reklama

Debata na temat bezpieczeństwa seniorów we Wschowie – już 21 maja!

Wtorek, 14 maja 2024 o 11:36, autor: 0
Debata na temat bezpieczeństwa seniorów we Wschowie – już 21 maja!

21 maja 2024 roku o godzinie 11:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie odbędzie się ważne wydarzenie skierowane do seniorów i osób zainteresowanych ich bezpieczeństwem. Organizatorami są: Komenda Powiatowa Policji, Urząd Miasta i Gminy, Dom Dziennego Pobytu Senior +, Straż Miejska oraz Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.

Bezpieczeństwo seniorów w obliczu cyberzagrożeń

W dobie rosnącej liczby oszustw internetowych i cyberzagrożeń, seniorzy są szczególnie narażeni na różnego rodzaju niebezpieczeństwa w sieci. Debata ma na celu nie tylko zwrócenie uwagi na te problemy, ale również edukację i zaprezentowanie sposobów ochrony przed cyberprzestępcami.

Zobacz: Oszuści bez skrupułów znów w akcji. Seniorka oszukana na kilkanaście tysięcy złotych

Dołącz do debaty

Zaproszenie do udziału w debacie kierowane jest do wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o metodach zapobiegania zagrożeniom w sieci oraz o tym, jak nowoczesne technologie mogą wpływać na codzienne życie seniorów. To także świetna okazja do zadania pytań ekspertom i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.

Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl