TworzymyGłos Regionu

Darmowe wyjazdy na basen do Głogowa.

Zaprasza Stowarzyszenie Muzyczne Bis

Wtorek, 28 grudnia 2021 o 09:48, aktualizacja Wtorek, 28 grudnia 2021 o 09:52, autor: 2 1478
Darmowe wyjazdy na basen do Głogowa.

Stowarzyszenie Muzyczne Bis wystartowało z zapisami na bezpłatny wyjazd na pływalnię krytą Chrobry Głogów. Aby wyrazić chęc uczestnictwa należy wypełnić kartę zgłoszeniową. W sumie zorganizowanych zostanie 6 wyjazdów.

Stowarzyszenie Muzyczne Bis:

Udział jest bezpłatny dla wszystkich mieszkańców z terenu Gminy Wschowa, którzy do dnia 28.12.2021 r. do godz. 20:00 wyślą wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia na adres e-mail: bis2014@wp.pl

WYBIERZ TERMIN - WYŚLIJ KARTĘ ZGŁOSZENIA i JEDŹ Z NAMI NA BASEN

Jeśli masz problem z pobraniem karty zgłoszenia w formie zdjęcia napisz wiadomość prywatną wyślemy załączniki

Dzieci do lat 14 mogą wziąć udział w wyjeździe tylko wraz z opiekunem prawnym/rodzicem, młodzież w wieku od 14 do 18 lat po złożeniu pisemnej zgody rodzica/opiekuna prawnego, wyjazdy skierowane są również do osób dorosłych.

Projekt ma na celu promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz ochronę zdrowia. Pragniemy dać możliwość mieszkańcom Gminy Wschowa aktywnego spędzania czasu wolnego poprzez wyjazdy na pływalnię krytą do Głogowa.

Wyjazdy dla różnych grup wiekowych: dzieci i młodzieży, dorośli, seniorzy na podstawie otwartego naboru. Wyjazdy będą organizowane cyklicznie dwa razy w miesiącu w okresie od grudnia 2021 do lutego 2022, łącznie zorganizujemy 6 wyjazdów.

Planujemy również przeprowadzić 8 spotkań z psychologami, terapeutami na temat bardzo pogłębiający się w ostatnim czasie: cyberprzemocy, hejtu wśród dzieci i młodzieży, a nawet i dorosłych, uzależnienia od Internetu, profilaktyka przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii, negatywny wpływ substancji psychoaktywnych na organizm człowieka, profilaktyka na rzecz osób starszych, zły dotyk oraz spotkanie warsztatowe z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Prelekcja z elementami warsztatu pracy. Już niebawem podamy pełen harmonogram prelekcji.

Na ten cel otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 17 000 zł z Fundacji PZU POMOC TO MOC

Więcej informacji - TUTAJ.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Mieszkanka
28.12.2021 17:21

Brawo za inicjatywę i pozyskanie dofinansowania

avatar
~Mieszkanka
28.12.2021 17:24

Brawo za inicjatywę i pozyskanie dofinansowania

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl