Dąb – Arka 3:1

Czwartek, 28 lipca 2011 o 19:37, autor: 0

W najtrudniejszym jak dotąd pojedynku sparingowym Dąb Balcerzak Przybyszów pokonał III-ligową Arkę Nowa Sól 3:1. Pierwszą bramkę strzelili goście. Po 20 minutach zastoju minęła trema wynikająca z gry z silniejszym rywalem i gospodarze przejęli inicjatywę.

Wyrównał w 30 minucie Przemysław Jędrzejewski.  Do szatni drużyny schodziły przy wyniku 1:1. W drugiej połowie do siatki trafiali już tylko piłkarze Dębu, a właściwie tylko jeden z nich. Bramkę na 2:1 i 3:1 strzelił ponownie Jędrzejewski, ustrzelając hat-tricka. Drużyna z Przybyszowa wyprowadziła klika szybkich oskrzydlających akcji z defensywy, dając próbkę swoich możliwości. Gra miejscowych na pewno mogła się podobać kibicom, którzy licznie przybyli na Stadion Miejski w Sławie. Zadowolenia nie krył też trener Dębu. – Nie wiem czy to my byliśmy tacy silni, czy rywal słaby – powiedział po meczu Marek Szafer – Zagraliśmy zaskakująco dobrze jak na ten czas przygotowań. Niektórzy zawodnicy są z nami bardzo krótko, a w takim składzie zagraliśmy pierwszy raz. To nas na pewno bardzo podbudowuje i tworzy świetną atmosferę w drużynie i wokół niej.