TworzymyGłos Regionu

Dąb z punktem ze Strzelec Krajeńskich

Poniedziałek, 16 kwietnia 2012 o 13:35, autor: 0
Dąb z punktem ze Strzelec Krajeńskich

Remisem zakończył się wyjazdowy mecz Dębu Balcerzak i Ska Sława Przybyszów. Nasi IV-ligowcy długo prowadzili z Łucznikiem Strzelce Krajeńskie 1:0. Gospodarzom udało się jednak wyrównać.

– Gdyby to wpadło to bylibyśmy przeszczęśliwi. Mimo to jestem bardzo zadowolony z gry moich podopiecznych. Zostawili dużo serca na boisku i zagrali naprawdę dobry mecz, szczególnie w ataku. Troszeczkę jednak zabrakło nam szczęścia. Pierwsza połowa tego spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, choć obydwu zespołom nie brakowało dogodnych sytuacji do strzelenia gola. – Przeciwnik grał długimi piłkami w kierunku naszego pola karnego. My mieliśmy co najmniej kilka szans. w sytuacji sam na sam próbował przelobować bramkarza. Piłka jednak przeleciała nad poprzeczką. Tuż po przerwie bramkarza gospodarzy pokonał w końcu . Piłkarz Dębu strzelił w długi róg z narożnika pola karnego, a bramkarza Łucznika był bez szans. – Wydawało się, że kontrolujemy sytuacje. Gospodarze grali cały czas długimi piłkami, a nasza formacja defensywna do czasu świetnie sobie z tymi atakami dawała radę. Niestety w 78 minucie napastnik miejscowych strzałem z 12 metrów pokonał naszego bramkarza i mecz zakończył się wynikiem 1:1.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl