TworzymyGłos Regionu

Dąb Przybyszów przed rundą wiosenną

Poniedziałek, 27 lutego 2012 o 17:16, autor: 1
Dąb Przybyszów przed rundą wiosenną

W okrojony składzie do rundy wiosennej przygotowują się piłkarze Dębu Przybyszów. Z zespołu odszedł Bartosz Siemiński, kontuzje leczą Łukasz Klecha i Tomasz Lesiuk. W ubiegłą sobotę - 25 lutego Dąb zremisował w meczu towarzyskim z Amatorem Wierzchowice 2:2.

- Pojechaliśmy na ten sparing w 11 – relacjonuje Marek Szafer trener Dębu – najważniejsze jest to, że mogliśmy sobie pograć. Dwa razy prowadziliśmy rywalom jednak udało się wyrównać. Bramki dla Dębu zdobywali Przemysław Jędrzejewskim i Zbigniew Malcher. W poprzednich pojedynkach Dąb zremisował z Pogonią Świebodzin 1:1 i wygrał z Brenewią Wijewą  6:0. - Przygotowania do rundy wiosennej przebiegają zgodnie z planem. Mamy takie problemy jak wszystkie zespoły na tym poziomie rozgrywek. Zawodnicy musza godzić treningi z pracą. To powoduje, że niektórzy trenują przez tydzień, a następny tydzień nie trenują, bo chodzą w pracy na drugą zmianę – mówi trener.  Na razie w zajęciach nie uczestniczą Łukasz Klecha i Tomasz Lesiuk, którzy leczą kontuzje. Łukasz być może wróci zacznie trenować już w tym tygodniu. Na razie nic nie wskazuje na to, by ktoś nowy doszedł do drużyny i tym samym załatał dziurę powstałą po odejściu Bartosza Siemińskiego. Liga staruje 10 marca. Dąb dwa pierwsze mecze zagra na wyjeździe w Szprotawie i w Gorzowie. Pierwszy mecz na boisku w Sławie rozgrany zostanie 24 marca.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~:)
28.02.2012 19:10

z Brenewią Wijewo panie redaktorze :))

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl