Dąb II Przybyszów przegrał na swoim boisku

Poniedziałek, 08 września 2014 o 11:56, autor: 3

Dąb II Przybyszów rozegrał 6 września na własnym boisku mecz z Ikarem Zawadą. Drużynę Dębu wzmocnili gracze z pierwszej drużyny w osobach Adriana Kręca, Marcina Gawroniaka, Marka Szafera i Kacpra Koppenhagen, ale i to nie pomogło w wygranej.

Dąb II Przybyszów przegrał 1:2 z Ikarem Zawada. Bramkę dla gospodarzy spotkania strzelił Adrian Kręc z rzutu karnego. Ikar wykorzystał kilka naszych błędów - mówi trener Artur Skrzypczak i niestety wygrali ten mecz. Obecnie zawodnicy przygotowują się do sobotniego meczu, który zostanie rozegrany na wyjeździe  z Cargovią. W sobotę wystąpimy w osłabionym składzie, ale zrobimy wszystko żeby wygrać mecz - mówi trener. (JOc/foto:http://dab2.futbolowo.pl/)