TworzymyGłos Regionu

reklama

Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?

Wynieśli klocki i czekolady

Środa, 20 kwietnia 2022 o 10:05, autor: 0
Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?

Wschowscy policjanci poszukują przedstawionych na załączonych zdjęciach z zapisu monitoringu mężczyzny, których nielegalne zachowanie zarejestrowały kamery sklepowe. Mężczyźni po wizycie opuścili market z towarem, za który nie zapłacili. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w ich identyfikacji i zatrzymaniu. Z naszej strony gwarantujemy anonimowość.

Do pierwszego zdarzenia doszło 10 grudnia ubiegłego roku koło godziny 18.04 we Wschowie na terenie marketu przy ulicy Szymanowskiego. Mężczyzna wyniósł 57 sztuk czekolad na kwotę 220 złotych, za które nie zapłacił.

Drugie zdarzenie miało miejsce na terenie tego samego marketu we Wschowie przy ulicy Szymanowskiego w dniu 16 stycznia bieżącego roku o godzinie 15.34. Kamery monitoringu sklepowego zarejestrowały zachowanie starszego mężczyzny, który wykorzystując nieuwagę personelu sklepu wyniósł zabawki - klocki na kwotę 200 złotych.

Mężczyzn zarejestrował monitoring. Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego KPP Wschowa pod nr tel: 47 79 43 231 bądź z całodobowo z dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 47 79 43 211. Informacje również można przesłać mailowo na adres: rzecznik.kpp_wschowa@go.policja.gov.pl


 

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl