TworzymyGłos Regionu

reklama

Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?

- nie zapłacili za towar

Piątek, 08 kwietnia 2022 o 11:27, aktualizacja Piątek, 08 kwietnia 2022 o 11:32, autor: 1
Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?

Wschowscy policjanci poszukują przedstawionych na załączonych zdjęciach z zapisu monitoringu mężczyzny, których nielegalne zachowanie zarejestrowały kamery sklepowe. Mężczyźni po wizycie we wschowskiej drogerii opuścili sklep z towarem za który nie zapłacili. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w ich identyfikacji i zatrzymaniu. Z naszej strony gwarantujemy anonimowość.

Do zdarzenia doszło 7 marca bieżącego roku koło godziny 13.30 na terenie drogerii przy ulicy Moniuszki we Wschowie. Dwóch nieznanych mężczyzn wykorzystując nieuwagę personelu sklepu wyniosło towar na kwotę 550 złotych. Łupem sprawców padły perfumy i kremy do twarzy.

Mężczyzn zarejestrował monitoring. Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego KPP Wschowa pod nr tel: 47 79 43 231 bądź z całodobowo z dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 47 79 43 211. Informacje również można przesłać drogą mailową na adres: rzecznik.kpp_wschowa@go.policja.gov.pl


 

komisarz Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Gekon
09.04.2022 10:07

Zastanawiam się nad poziomem bezczelności takich złodziei. Przecież oni wiedzą, że jest tam monitoring. Tej pierwszy to nawet nie założył coronamaseczki.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl