TworzymyGłos Regionu

reklama

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Środa, 05 czerwca 2019 o 10:28, aktualizacja Piątek, 07 czerwca 2019 o 09:17, autor: 0
Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Wschowscy policjanci poszukują przedstawionego na załączonym zdjęciu z zapisu monitoringu mężczyznę, który 11 lutego br. koło godz. 18.44 wykorzystując nieuwagę personelu jednej ze wschowskich drogerii, opuścił sklep z flakonami perfum, za które nie zapłacił. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w jego identyfikacji i zatrzymaniu. Z naszej strony gwarantujemy anonimowość.

Do zdarzenia z udziałem przedstawionego mężczyzny doszło 11 lutego br. koło godz. 18.44 w jednej z drogerii przy ulicy Westerplatte we Wschowie.

Młody mężczyzna zainteresowany był wystawionymi na półkach perfumami. Po upływie kilku minut opuścił dział perfum, a następnie sklep nie płacąc za  perfumy 350 złotych. Wizytę w sklepie, zachowanie mężczyzny zarejestrował monitoring. Ktokolwiek go rozpoznaje proszony jest o kontakt z prowadzącym sprawę: sierż. szt. Rafałem Wolnym pod numerem telefonu 65 540 82 30, bądź z dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 65 540 82 11.

(KPP Wschowa)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl