TworzymyGłos Regionu

reklama

Czwarte miejsce po zaciętej grze. Piłkarze Avii Siedlnica na turnieju Ebsport

Wtorek, 28 listopada 2023 o 19:05, autor: 0
Czwarte miejsce po zaciętej grze. Piłkarze Avii Siedlnica na turnieju Ebsport

W ubiegłą sobotę piłkarze Avii Siedlnica wzięli udział w turnieju piłkarskim w Poznaniu, organizowanym przez Ebsport. Z 24 drużynami w rywalizacji, Avia godnie zaprezentowała swoje umiejętności, docierając aż półfinału.

Zespół, mimo odpadnięcia w półfinale, stoczył zacięty mecz o 3 miejsce, który ostatecznie zakończył się przegraną po rzutach karnych. Tym samym Avia Siedlnica zajęła miejsce tuż za podium. Zawodnicy z Siedlnicy relacjonują: „Na 24 drużyny nasz zespół godnie zaprezentował się, odpadając dopiero w półfinale. Mecz o 3 miejsce przegrywamy natomiast po rzutach karnych. Ostatecznie zajmujemy miejsce 4”.

W składzie Avii wystąpili Grzegorz Sierpol, Filip Janczak, Dawid Pałasz, Jakub Mucha, Michał Płóciniak, Dawid Kaźmierczak, Piotr Andrys, Kuba Grekel, a także gościnnie Krzysztof Hrynowiecki, zawodnik MKS "Orzeł" Szlichtyngowa.

„Zawodnikom oraz Prezesowi Panu Zbigniewowi Lewandowskiemu wraz z synem Wojciechem Lewandowskim bardzo dziękujemy za bardzo dobre zaprezentowanie naszego zespołu w stolicy wielkopolski” - czytamy we wpisie Avii.


Źródło/foto: Avia Siedlnica

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl