TworzymyGłos Regionu

Czołowe zderzenie samochodu z busem

Wtorek, 20 września 2011 o 13:05, autor: 0 1024
Czołowe zderzenie samochodu z busem

Nieudany manewr wyprzedzania i to w miejscu zabronionym, był przyczyną wypadku, który mógł doprowadzić do tragedii z udziałem uczniów.

Wczoraj na trasie ze Sławy do Starego Strącza, 34-letnia mieszkanka Bielawy, kierująca skodą chciała wyprzedzić jadący przed nią samochód ciężarowy, będąc jednocześnie na łuku jezdni i przekraczając linię ciągłą. Swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem kobieta doprowadziła do czołowego zderzania z nadjeżdżającym busem, w którym przewożeni byli gimnazjaliści. Ta bardzo groźnie wyglądająca sytuacja, obyła się na szczęście bez ofiar śmiertelnych. Dwie pasażerki skody uległy złamaniom kończyn górnych, natomiast uczniowie doznali ogólnych stłuczeń ciała, ale po zbadaniu przez lekarzy z karetek pogotowia, wrócili wraz z rodzicami do swoich domów. Zarówno kobieta kierująca skodą, jak i kierowca busa byli trzeźwi. (admu)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl