28 października w Zbąszynku odbyły się Półfinały Wojewódzkie Coca- cola cup 2012. Gimnazjum ze Sławy wystawiło dwie drużyny chłopców i dziewcząt, a gimnazjum z Ciosańca jeden zespół dziewcząt
reklama
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Wczesnym rankiem wyruszyły 3 drużyny pod opieką Romana Śnieżka, Zdzisława Siemczyka i Anety Markiewicz. Rozgrywki trwały cały dzień na czterech trawiastych boiskach. Awans do finałów premiowany był kompletem strojów firmy adidas.
Po zmaganiach sportowych do Finału Wojewódzkiego Coca- cola cup 2012, które odbędą się na wiosnę, udało się awansować drużynie dziewcząt i chłopców z gimnazjum ze Sławy oraz drużynie dziewcząt z gimnazjum z Ciosańca.
Zarówno dziewczęta ze Sławy, jak i z Ciosańca rozpoczęły obecnie Ligę piłki nożnej Intermarche we Wschowie.
[gallery link="file"]
Komentarze 1