TworzymyGłos Regionu

Co za tupet.

Zapakowali wózek paletowy do bagażnika i odjechali!

Środa, 13 października 2021 o 13:29, aktualizacja Środa, 13 października 2021 o 13:35, autor: 1 2451
Co za tupet.

Do niecodziennego zdarzenia doszło we Wschowie na terenie jednego z marketów. Dwóch mężczyzn postanowiło ukraść ręczny wózek paletowy.

KPP Wschowa:

Dzięki współpracy jednostek policji udało się zatrzymać na terenie Głogowa dwóch mężczyzn, którzy wykorzystując nieuwagę personelu jednego ze wschowskich marketów postanowili zapakować do bagażnika swojego auta ręczny wózek paletowy. Mężczyźni wpadli podczas kontroli drogowej na terenie Głogowa.

Do zatrzymania dwóch mieszkańców województwa lubuskiego doszło nocą z 11/12 października. Patrol Policji zatrzymał do kontroli drogowej na terenie Głogowa osobowego opla combi. Głogowscy mundurowi zainteresowali się zarówno kierowcą i pasażerem, jak również zawartością bagażnika. 31-letni kierowca nie posiadał prawa jazdy. Jego nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenia mundurowych. Wykonany test narkotykowy wykazał obecność substancji zakazanych w organizmie kierowcy. W trakcie wykonywania czynności policjanci zainteresowali się ładunkiem w bagażniku, którym okazał się sklepowy ręczny wózek paletowy.

W wyniku sprawdzeń policyjnych wyszło na jaw, że wózek został skradziony chwilę wcześniej z terenu jednego ze wschowskich marketów.

Mężczyźni zostali zatrzymani. Zaangażowani w sprawę wschowscy kryminalni ustalili, że mężczyźni odwiedzili wskazany market we Wschowie. W trakcie składanie wyjaśnień przyznali się do zarzucanego im czynu.

 

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~,,,,,,,,,
14.10.2021 09:58

Pewnie .yganie

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl