TworzymyGłos Regionu

reklama

Cieszyli się łupem kilka godzin

Wtorek, 04 grudnia 2018 o 12:45, aktualizacja Środa, 12 grudnia 2018 o 11:18, autor: 4
Cieszyli się łupem kilka godzin

24 butelki wódki i 6 butelek whisky, ponadto wino i soki – takim łupem, zdobytym w jednej z piwnic wschowskiego osiedla, mogli cieszyć się młodzi włamywacze. Do czasu. Kilka godzin po zdarzeniu, wschowscy policjanci trafili na trop trzech młodych mężczyzn.

Pod koniec listopada w jednej z piwnic na wschowskim osiedlu doszło do włamania.

- Młodzi włamywacze wynieśli z piwnicy 24 butelki wódki, 6 butelek whisky, wino, soki, napoje o łącznej wartości 1200 złotych. Wschowscy policjanci w niespełna kilka godzin po zdarzeniu trafili na trop trzech młodych mężczyzn, mieszkańców gminy Wschowa – relacjonuje Oficer Prasowy KPP Wschowa.

Policjanci odzyskali większość skradzionych alkoholi i soków. 18-latkowie natomiast przyznali się do winy. Grozi im kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

(rak)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Adaś
04.12.2018 16:36

Ja rozumiem, że na śliwki i ogórki w słojach w domu nie ma miejsca, ale żeby whisky trzymać pod skoblem ? Panie gospodarzu, ...... czyś Pan zwariował, takie skarby żaden rygielek nie utrzyma..... u mnie na "straży" stoi żona, ..... to jest poręcznie, niczym Golden Sand Bank. Za głupoty trzeba płacić. Adaś

avatar
~dadaś
04.12.2018 16:49

Adaś Mickiewicz to Ty nie jesteś!

avatar
~do - dadaś
04.12.2018 17:41

Och ty dudusiu mój , zawsze wsadzisz kamyszek w zawias, umiesz to pięknie robić każdemu! A w głowie jak pusta było to tak dalej pozostało.

avatar
~Myto
04.12.2018 18:21

Do paki całą trójkę na min. 5 lat dla każdego! A co, a jak... jak szaleć to szaleć chłopaczki! Chciało się pokraść... to teraz państwo ukradnie trochę lat z waszego pijackiego życia... A jak, a cooo!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl