TworzymyGłos Regionu

reklama

Chłód nie zatrzymał biegaczy. Wieś Trail w Czerlejewie (FOTO)

Niedziela, 21 kwietnia 2024 o 14:54, aktualizacja Niedziela, 21 kwietnia 2024 o 15:06, autor: 3
Chłód nie zatrzymał biegaczy. Wieś Trail w Czerlejewie (FOTO)

Mimo zaledwie kilku stopni Celsjusza na termometrze, drugi bieg z cyklu Wieś Trail 2024 zgromadził 60 uczestników. Zawody, zorganizowane przez Stowarzyszenie Aktywna Wschowa, odbyły się tym razem w Czerlejewie, przyciągając zarówno amatorów, jak i doświadczonych biegaczy.

Wieś Trail 2024 - „Tam, gdzie biegają sarny” w Czerlejewie

To już druga edycja tej popularnej imprezy sportowej. Inauguracja tegorocznych zmagań miała miejsce 17 marca, w Krzyżowcu. Organizatorzy zaplanowali kolejne biegi na następujące terminy:

  • Wschowa, Park Wolsztyński: 19 maja, godz. 11:00,
  • Koczury: 2 czerwca, godz. 11:00,
  • Mały Bór: 23 czerwca, godz. 11:00.

Artur Obuchowicz, jeden z organizatorów, nie krył zadowolenia z przebiegu wydarzenia. "Dziękujemy, że pomimo niesprzyjającej pogody tak licznie zdecydowaliście się na udział. Mamy nadzieję, że jak zwykle Wam się podobało," powiedział Obuchowicz. Podziękowania skierował również do osób i firm, które pomogły zorganizować bieg: "Podziękowania dla Jana Koniuszko i jego strzelców za pomoc przy zabezpieczeniu trasy. Dla Piekarni Cukierni Gierczak za przepyszne świeże ciacho. Oczywiście najlepsi partnerzy jakich można wymarzyć Pizzeria Mafia Wschowa oraz Nadleśnictwo Włoszakowice, Lasy Państwowe."

Zobacz: Powraca Wieś Trail. Co przygotowała Aktywna Wschowa w 2024 roku?

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~xxx
22.04.2024 08:57

Tłumy uczestników ????????? Komu i czemu to służy ?

avatar
~Yossarian
23.04.2024 08:44

Może jakby organizatorzy nie odlecieli w kosmos i nie ustalili stawki 80 zł w dniu zawodów, to uczestników byłoby więcej? Zresztą miał być "fun"? To niech będzie "fun", a nie opłaty. W zeszłym roku było bezpłatnie, to ludzi było jednak dużo. Tutaj biegali amatorzy, a nie pro, żeby się miesiąc do przodu zapisywać. Zresztą, dla niektórych nawet 20 zł + koszt dojazdu to już sporo, skoro ZA DARMO można "dla funu" pobiegać po lesie bez łaski. Przemyślcie to...

avatar
~Meta
24.04.2024 18:23

Meta czyli wszyscy na krysztale

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl