TworzymyGłos Regionu

reklama

Charytatywny kiermasz ciast dla Agaty Borowskiej

Środa, 02 sierpnia 2023 o 09:39, aktualizacja Środa, 02 sierpnia 2023 o 14:31, autor: 3
Charytatywny kiermasz ciast dla Agaty Borowskiej

Członkowie Stowarzyszenia „Wiejskie Horyzonty” oraz Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Kowalewo zapraszają mieszkańców i wszystkich ludzi dobrej woli na charytatywny kiermasz ciast. Wydarzenie ma na celu zebranie środków dla 16-letniej Agaty Borowskiej, która doznała poważnych obrażeń w wyniku nieszczęśliwego wypadku w pracy.

Gdzie i kiedy?

Kiermasz odbędzie się 13 sierpnia 2023 r. przy Kościele pw. Jana z Dukli w Jędrzychowicach, zaraz po mszy świętej.

Dlaczego warto wesprzeć?

Agata Borowska to młoda, pełna pasji dziewczyna, która od lat angażuje się w różnorodne inicjatywy społeczne. Znana jest z pracy w Ochotniczej Straży Pożarnej w Szlichtyngowej oraz aktywnego udziału w Samorządzie Uczniowskim. Jej zaangażowanie w wolontariat, w tym współpraca z WOŚP Szlichtyngowa, jest godne podziwu. Niestety, tragiczny wypadek, który spotkał ją w pracy, przekreślił jej plany na najbliższą przyszłość.

Poparzenia I, II oraz III stopnia zmusiły ją do wielokrotnych operacji i przeszczepów skóry. Obecnie przebywa w Wielkopolskim Centrum Leczenia Oparzeń w Ostrowie Wlkp. Jej leczenie i rehabilitacja będą długotrwałe i bardzo kosztowne.

"Agata zawsze to ona służyła „pomocną dłonią" - podkreślają organizatorzy kiermaszu. Teraz to ona sama potrzebuje wsparcia, by wrócić do pełnej sprawności.

Jak możemy pomóc?

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć Agatę, mogą to zrobić poprzez zakup ciast podczas kiermaszu. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację dziewczyny.

Zwracamy się do Was, ludzi dobrej woli, o otworzenie serc i wsparcie tej szczytnej inicjatywy. Wierzymy, że każdy gest dobroci powróci do dawcy, a Agata dzięki wsparciu społeczności będzie mogła wrócić do zdrowia.

Zbiórkę na rzecz Agaty można wesprzeć, przekazując środki przez internet. Link do zbiórki znajduje się tutaj.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Zen
02.08.2023 10:22

Nie po mszy (co mnie ona obchodzi) tylko podaj konkretną godzinę. Przyjadę po to aby kupić .

avatar
~Lola
02.08.2023 16:17

Podajcie godzine

avatar
~Aga
02.08.2023 22:37

Proszę podać godzinę

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl