TworzymyGłos Regionu

reklama

Charytatywnie w Szlichtyngowej

Czwartek, 21 lipca 2011 o 11:31, autor: 0
Charytatywnie w Szlichtyngowej

W najbliższą sobotę w Parku Górczyńskim w Szlichtyngowej odbędzie się festyn charytatywny organizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną. Na uczestników od godziny 17 czeka wiele atrakcji, od 20 organizatorzy przewidzieli zabawę taneczną.

- Chcemy pomóc naszemu sparaliżowanemu koledze – mówi Zenon Chrząstowski z OSP w Szlichtyngowej – Jeśli uda się nam zebrać 3 tysiące złotych, być może uda się zamontować w jego domu schodołaz. Co ułatwiło by życie jego i jego rodzinie. Organizatorzy przewidzieli mecz w prądo-piłkę. – Bramkę trzeba będzie wbić grając piłką napędzaną ze strumienia wody. Podstawimy zbiorniki tak, że wody starczy na 40 minut dobrej zabawy. Będzie też można wziąć udział w innych konkurencjach: przeciąganiu wozu strażackiego, przetaczaniu opony na czas, przeciąganiu liny. Swój przyjazd zapowiedzieli strażacy-ochotnicy z Wilkowa i Serbów. – Przewidzieliśmy też przejazdy bryczką i motorami, dla dzieci m.in. rozstawione będą dmuchane zamki. Każdy kto przyjdzie na festyn będzie mógł pomóc naszemu koledze biorąc udział w licytacji fantów od sponsorów. Wieczorem od 20 do tańca przygrywać będzie zespół Astra – zaprasza Zenon Chrząstowski.
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl