TERAZ18°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Carlos błyszczy w nowym singlu „Ja Cię Kręcę”

śr., 12 kwietnia 2023 19:50

Muzyczna przygoda Carlosa w ostatnim czasie przyspieszyła. Raper ze Wschowy podpisał kontrakt menedżerski, wziął udział w projekcie organizowanym przez Emuzeme i właśnie wydał kolejną piosenkę zatytułowaną „Ja Cię Kręcę”.

Muzyczny projekt MS Team na Mazurach

Carlos wziął udział w muzycznym projekcie MS Team, w ramach którego grupa 11 raperów została zamknięta w domu na Mazurach. Młodzi artyści tworzyli tam muzykę, a Carlos postawił na mieszanie języka polskiego i hiszpańskiego, co staje się charakterystycznym elementem jego wizerunku.

- Nagrałem tam kilka piosenek, w których mieszam język polski i hiszpański i na tym opieram swój wizerunek, stad zmiana ksywy z Kaznodzieja na Carlos - tłumaczy raper ze Wschowy.

"Ja Cię Kręcę" - nowy singiel Carlosa

"Ja Cię Kręcę" to pierwszy z trzech utworów Carlosa, które możemy usłyszeć już w kwietniu. Utwór został stworzony na freestyle'u, a jego celem jest przyniesienie słuchaczom niczego innego, jak energii, która zawładnie nimi. Producentem jest Zalucky, czyli producent Adiego Nowaka z SBM. Wersy są mieszanką języka polskiego, hiszpańskiego i angielskiego, co wyróżnia ten utwór spośród innych. To prawdziwa bomba koncertowa.

Sukces projektu Emuzeme

Projekt, który kolejny rok z kolei realizuje Emuzeme, okazał się niemałym sukcesem, zwłaszcza za sprawą piosenki "Pakuję Walizę" autorstwa Vłodarskiego, Dawida, Artysty, VHS, Zebraodzawsze i Zawady, która zgromadziła 20 milionów wyświetleń na YouTube.

Carlos na scenie

Kariera Carlosa stale się rozwija. W lipcu 2020 roku raper zwyciężył w konkursie "BITWA O SŁAWĘ, starcie o support", dzięki czemu miał okazję dać koncert przed publicznością Rap Stacji w Sławie. Raper ze Wschowy występował również na scenie Centrum Kultury i Rekreacji, gdzie stawiał swoje pierwsze kroki.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 12

    reklama

    Dla Ciebie

    18°C

    Pogoda

    Kontakt

    Nekrologi