TworzymyGłos Regionu

reklama

Były tańce, przemówienia i poczęstunek. Gminny Dzień Seniora w Lipinkach (FOTO)

Czwartek, 26 października 2023 o 10:07, aktualizacja Czwartek, 26 października 2023 o 15:39, autor: 0
Były tańce, przemówienia i poczęstunek. Gminny Dzień Seniora w Lipinkach (FOTO)

Wczoraj w Sali Wiejskiej w Lipinkach odbył się Gminny Dzień Seniora. Organizatorami tego wydarzenia byli: Burmistrz Sławy - Cezary Sadrakuła, Przewodniczący Rady Miejskiej w Sławie - Sławomir Mazur oraz Komisja Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych.

Oficjalne powitanie

Początek uroczystości stanowiła oficjalna część, w której głos zabrali przedstawiciele władz lokalnych. Elżbieta Sowińska, radna Rady Miejskiej w Sławie, powitała zgromadzonych gości. Następnie przemówienie wygłosił Burmistrz Sławy - Cezary Sadrakuła, który podziękował wszystkim za przybycie oraz podkreślił znaczenie integracji społeczności lokalnej.

Zabawa taneczna i poczęstunek

Po części oficjalnej przyszedł czas na rozrywkę. Seniorzy mieli okazję oddać się tanecznym uniesieniom przy dźwiękach znanych im melodii.  W trakcie wieczoru uczestnicy mogli skosztować specjałów, które zaserwowało Koło Gospodyń Wiejskich w Lipinkach.


Źródło: Urząd Miejski w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl