TworzymyGłos Regionu

Busem do Holandii - polecany transport międzynarodowy

Piątek, 09 września 2022 o 17:10, autor: 0 169
Busem do Holandii - polecany transport międzynarodowy

Chcesz wyjechać służbowo lub prywatnie do Holandii i szukasz najlepszego, najtańszego lecz wygodnego środka lokomocji? Wybierz transport busem! Wiele firm przewozowych oferuje przewózkę wprost spod twojego domu pod wskazany adres w Holandii.

Transport za granicę - busy do Holandii

Wybierz właściwy przewóz, aby przeżyć komfortową, bezpieczną podróż. Transport międzynarodowy busem do Holandii, możesz umówić na stronie internetowej danej firmy, uprzednio wypełniając formularz i zaznaczając na nim miejsce odbioru oraz miejsce docelowe, czyli odjazd przyjazd. Busy do Holandii oferują zazwyczaj dodatkowo swoje usługi w celach przeprowadzki, przewozu mebli oraz zwierząt. 

Dlaczego warto podróżować busem?

Podróż busem ma wiele zalet. Jednak możesz zadać sobie pytanie: Dlaczego nie samochodem? Otóż bus jest tańszy. Co prawda jadąc za kierownicą, decydujesz o tempie jazdy, postojach itd. Ale okazuje się, że przecież wszystkie koszta ponosisz ty. Musisz opłacić całe paliwo, możesz zgubić się na drodze... Wybierając bus masz pewność, że bezpiecznie dojedziesz na czas, a ponadto płacisz tylko za siebie, czyli od osoby, nie martwiąc się o zużycie paliwa. Wielu turystów wybiera samolot, gdyż jest szybszy od busa. To prawda, lecz za dodatkowy bagaż trzeba dużo zapłacić, zaś niektóre firmy przewozowe przewiozą do 60 kilogramów bagażu za darmo. Oprócz tego po wylądowaniu samolotu, podróżnik zostaje zdany na siebie. Musi sam wynająć środek transportu, który zawiezie go pod wskazany adres, co nie jest łatwe, jeżeli to twoja pierwsza wizyta w Holandii i nie znasz języka. Największą zaletą podróży busem jest to, że dowiezie cię do każdego wskazanego przez ciebie miasta. Najczęściej wybierane miejscowości to: De Haar, Hoek van Holland, Sas van Gent, Den Helder, Katwijk aan Zee, Wijk aan Zee, Nieuwerkerk aan den ijssel itp.

Co należy ze sobą wziąć? Jak wygląda sprawa pobytu?

Aby przejechać granicę, musisz mieć ze sobą dowód tożsamości: dowód osobisty lub paszport. Wiza nie jest wymagana. Pobyt nie przekraczający 4 miesięcy nie musi być nigdzie zgłaszany, ale warto wyrobić sobie meldunek tymczasoowy. jeżeli planujesz dłuższy: musisz zgłosić to w urzędzie gminy miejscowości, w której się zatrzymałeś. Niebywale ważną informacją jest fakt, że w Holandii wszędzie należy się poruszać z dowodem tożsamości. Uważaj jednak na rabusiów, gdyż w tym kraju panuje trzeci stopień zagrożenia terrorystycznego. Ponadto na obszarach zamorskich od czerwca panuje ostrzeżenie przed wichurami.

Grochowscy Przewozy

Adres firmy:
ul. Moniuszki 9,
77-400 Złotów

Telefon:
+48 602 732 519

Strona WWW:
https://grochowscy-przewozy.pl/

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl