TworzymyGłos Regionu

Burmistrz spotkał się z przedsiębiorcami

Środa, 05 maja 2021 o 16:51, autor: 2
Burmistrz spotkał się z przedsiębiorcami

W sali posiedzień wschowskiego ratusza odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa Konrada Antkowiaka i Prezesa Spółki Komunalnej we Wschowie Krzysztofa Kołodziejczyka z przedsiębiorcami prowadzącymi swoje działalności w okolicach ulic Towarowej i Kolejowej we Wschowie. Spotkanie dotyczyło rozbudowy sieci kanalizacyjnej i wodociągowej.

Burmistrz Antkowiak:

Wspólnie z prezesem Spółki Komunalnej we Wschowie odbyliśmy ważne spotkanie z przedsiębiorcami, którzy prowadzą działalność w okolicach ulic Towarowej i Kolejowej we Wschowie. Tematem spotkania była rozbudowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej, której pomimo rozwoju przedsiębiorstw w tamtym rejonie nadal brakuje, co może spowodować ograniczenie dzielności lub jej zamknięcie. Wraz z prezesem Spółki Komunalnej podjęliśmy działania, które zabezpieczą dostawy przedsiębiorców w wodę. Dzisiaj została podpisana umowa z projektantem na przygotowanie dokumentacji projektowej do inwestycji. Planowany termin zakończenia prac nad budową wodociągu to koniec tego roku.

 

foto: fb.com/KonradAntkowiak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Fws
05.05.2021 19:21

Kolejny projekt do kolekcji

avatar
~tyghbn8
06.05.2021 13:27

Zgadzam się z opinią ~`Fws. Tylko projekty ( od początku lat osiemdziesiątych) obwodnicy Wschowy w kierunku Leszna, mogą wypełnić kilka sal muzealnych. Ja się pytam, kto za to płaci i kto za to odpowiada ? Z tego co wiem, zlecono opracowanie nowego projektu.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl